Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Udialo sa v našej obci

Mária Vindišová oslávila svojich sto rokov Vytlačiť
 

Významného životného jubilea sa v sobotu 13. apríla 2013 dožila Mária Vindišová z Nemčíc, ktorá oslávila okruhlých sto rokov. 
Pri tejto príležitosti jej starosta obce Nemčice Jozef Mokoš odovzdal kyticu kvetov a darčekový kôš. Čiperná oslávenkyňa sa zapísala aj do pamätnej knihy obce Nemčice. Pani Mária sa tak stala najstaršou občiankou žijúcou v obci Nemčice. Mária Vindišová je rodená Grznárová, je rodáčkou z Kuzmíc, v roku 1943 sa však vydala do Nemčíc. Mária má dve dcéry. Práve jedna z nich - Jarmila Vindišová sa o svoju mamičku stará už jedenásť rokov. 

Fotogaléria - Mária Vindičová - 100 rokov


 
 

Volejbalový turnaj o pohár starostu obce Vytlačiť
 

Obecný úrad Nemčice za podpory úradu Nitrianského samospráneho kraja zorganizoval VIII. ročník volejbalového turnaja o pohár starostu obce, ktorý sa uskutočnil dňa 5.7.2014 na plážovom ihrisku Vilov mlyn v Nemčiciach.

 

Fotogaléria - Volejbalový turnaj v Nemčiciach


 
 

Posviacka obnoveného kostola Ducha Svätého v Nemčiciach Vytlačiť
 

V sobotu 18. mája 2013 o 14.00 hod sa uskutočnila slávnostná svätá omša pri príležitosti posviacky obnoveného kostola Ducha Svätého v Nemčiciach za účasti Mons. Viliama Judáka, nitriansky diecézny biskup.

 

Fotogaléria - Posviacka obnoveného kostola Ducha Svätého v Nemčiciach


 
 
Položky 21-23 z 23

dnes je: 19.7.2019

meniny má: Dušana

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka