Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Štefanský turnaj v stolnom tenise 2017Vytlačiť

Štefanský turnaj v stolnom teniseDňa 26.decembra 2017 sa v Kultúrnom dome v Nemčiciach uskutočnil Štefanský turnaj v stolnom tenise, ktorý zorganizovala n.o. Nemčický dobrovoľník.

Súťaž prebiehala v dvoch kategóriách:   - deti do 15 rokov (12 súťažiacich)
                                                               - dospelí  (32 súťažiacich, z toho  4 ženy)

Turnaj sa niesol vo vianočnej a priateľskej atmosfére. Napriek veľkému vekovému  rozdielu boli zápasy vyrovnané a mali svoju kvalitu. Aj tí najmladší vedeli potrápiť starších a skúsenejších súperov.

Víťazom turnaja detí do 15 rokov sa stal Šimon Peter. Na druhom mieste skončil Tadeáš Hroššo a na treťom mieste Jozef Mitošinka.

V turnaji dospelých vyhral Ladislav Facek, ktorý porazil vo finále Mariána Pavlíka 3:0 na sety. V súboji o tretie miesto zdolal Michal Šurina Lukáša Višňovského taktiež 3:0, ktorému zostalo nepopulárne 4. miesto.

Veríme, že mládež sa bude naďalej zapájať do ďalších športových aktivít, ktoré plánujeme v budúcnosti organizovať.

Teší nás záujem a spätná väzba od súťažiacich a divákov, ktorí sa prišli pozrieť na športové podujatie alebo sa zabaviť hraním stolného futbalu, šípok alebo spoločenských hier.

Ďakujeme sponzorom a dobrovoľníkom, ktorí pomáhali pri organizácii turnaja a tak prispeli k jeho hladkému priebehu.

Foto z akcie si môžte pozrieť na tomto odkaze: Štefanský turnaj v stolnom tenise 2017

dnes je: 20.8.2019

meniny má: Anabela