Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Prehlásenie o prístupnosti

Webová stránka obce Nemčice sa v čo najväčšej miere snaží spĺňať štandardy podľa zákona č. 275/2006 Z. z. o informačných systémoch verejnej správy a štandardy pre prístupnosť webu dané Výnosom MF SR o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy [č. 312/2010 Z. z.] v účinnosti od 15. júla 2010.

    Obec Nemčice si je vedomá nedodržania  štandardov v niektorých častiach stránky, kde zverejňuje dokumenty doručené obci výlučne klasickou poštou, alebo inými informačnými médiami. Ide o dokumenty, ktoré Obec Nemčice netvorí a nemá k dispozícii zdroj príslušných textov v elektronickej čitateľnej forme, preto zverejňuje informácie ako naskenované texty.

     To isté sa týka aj povinne zverejňovaných zmlúv zasielaných  druhou zmluvnou stranou, ktorá ich neposkytla v elektronickej čitateľnej podobe,  a preto sa nedajú zverejňovať podľa štandardov o informačných systémoch verejnej správy a štandardov pre prístupnosť webu dané  MV SR.

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka